Prireditev Podarimo nasmeh

Kaj pomeni sočloveku podati roko, se mu zasmejati, mu povedati kaj lepega, srčnega! Vse to in še mnogo več so bili deležni na prireditvi v domu za ostarele v Postojni, 21. 11., oskrbovanci doma. Na prireditvi so prisluhnili narečni besedi vaških klepetulj z devetega in tretjega razreda. Prav tako so z veseljem pogledali in prisluhnili igrici Sovica Oka, razveselili pa so se tudi igranja na harmoniki. Da pa je bilo še bolj toplo in domače, smo skupaj zapeli nekaj ljudskih pesmi. Starejšim smo ponudili tudi piškote in naša darilca. Res, bilo je prijetno in na momente je marsikateremu starejšemu pritekla na lice solza sreče in zadovoljstva, mi pa smo bili veseli, da smo naredili še eno dobro delo.

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost