Vabilo na predavanje »Teorija izbire v vsakdanjem življenju«

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 18. 03. 2019, ob 17.00, vas vabimo na predavanje Ane Nuše Kern, ravnateljice prve Glasserjeve šole v Evropi, ki bo potekalo v  učilnici biologije.

Predavanje bo potekalo v okviru LAS-a (lokalne skupine za preprečevanje zasvojenosti) in bo namenjeno staršem in zaposlenim OŠ Košana in OŠ Pivka. Predavateljica nas bo poučila o pomenu dobrih medsebojnih odnosov ter spoštovanja sebe in drugih. Preko svojih strokovnih in osebnih izkušenj s Teorijo izbire, nam bo pojasnila, kako sprejemamo izbire, ki določajo našo življenjsko pot. Ljudje smo največkrat nezadovoljni zaradi slabih odnosov z drugimi ljudmi. Če se želimo boljše počutiti, moramo najprej spremeniti svoj način mišljenja, s katerim lahko vplivamo na svoje vedenje in posredno na svoje počutje. Slišano bo predstavilo nov izziv za vse nas.

Vljudno vabljeni!

Slika je povzeta po https://www.google.com/search?q=ana+nu%C5%A1a+kern&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjTy57Q5fngAhXFyKQKHQD_DBkQ_AUIDigB&biw=838&bih=897#imgrc=pfMbka54R_5W5M:

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost