Izlet za otroke na Mengeško kočo na Gobavici – VABILO

PLANINSKO DRUŠTVO POSTOJNA

Vabi na izlet:  NA MENGEŠKO KOČO NA GOBAVICI

Planinci vedno znova radi odkrivamo nove poti in kraje. Tako nas bo sobotni izlet vodil na Gorenjsko. Obiskali bomo Mengeško kočo na Gobavici. Na vrhu pa nas bosta pričakala topel čaj in manjši živalski vrt.

KDAJ: V soboto, 13.4.2019

ODHOD: ob 7.30 iz Košane (OŠ Košana)

ob 7.45 iz Pivke (avtobusna postaja)

ob 7.50 iz Prestranka (avtobusna postaja)

ob 8.00 iz Postojne (avtobusna postaja OŠ Antona Globočnika)

POVRATEK: med 14.00 in 15.00 uro

TEŽAVNOST: izlet je primeren za vse od 1. razreda dalje

POTREBNA OPREMA: nahrbtnik, nepremočljivi planinski čevlji, topla oblačila, rezervna majica, bunda, šal, kapa, rokavice

HRANA in PIJAČA:  topel čaj / nesladkane pijače, sendvič in drugi prigrizki iz nahrbtnika

VODJA: Hana Čuk (030-695-796)

CENA IZLETA: 15 EUR

OPIS POTI: Do koče nas bo vodila gozdna pot. Malo se bomo spuščali, malo dvigali, predvsem pa se lepo imeli.

PRIJAVE: najkasneje do četrtka, 11.4.2018, dopoldne, na elektronski naslov: hanacuk1999@gmail.com ali mentoricam na šoli. Pri prijavi po elektronski pošti navedite svojo telefonsko številko.

V primeru slabega vremena bo izlet odpovedan, o čemer bomo prijavljene obvestili do petka, 12.4.2019.

MOPD Postojna – 20190413 Mengeska koca