Skoči na glavno vsebino

Občinsko tekmovanje v košarki 3 x 3

?

V četrtek, 4. aprila, so se nekateri učenci naše šole udeležili občinskega tekmovanja v košarki 3 x 3. Tekmovanje v takšni obliki poteka letos prvič, zato smo se tudi na naši šoli odločili, da se preizkusimo v njem.

Z OŠ Pivka smo se dogovorili, da izpeljemo prijateljski turnir, kjer se bo pomerilo več trojk tako, da se bodo vsi naigrali.

Učenci so tako odigrali 3 tekme. Vsaka tekma je trajala 12 minut oziroma do 15 točke. Tempo igre je bil zelo naporen, saj se je takoj po doseženem košu igra nadaljevala skoraj brez prekinitev.

Učenci so se uspešno borili s Pivčani, ki so imeli kar nekaj igralcev z izkušnjami iz pravih košarkarskih tekem. Izgubili smo sicer vse tri tekme, vendar smo pri vseh dosegli kar nekaj košev. Največ košev sta dala sedmošolec Urban Zadnik, ki pri nas edini trenira košarko, ter devetošolec Tjaž Dolgan.

Našo šolo so zastopali naslednji učenci: Urban Zadnik, Ian Črlenec, Blaž Sušelj, Tjaž Dolgan in Gašper Zucconi.

Vsem učencem čestitamo za borbeno predstavitev naše šole.

 

učitelj Matjaž Kešanski

 

(Skupno 552 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost