Bralna značka z “Avguštinom”

“Če želiš priti daleč v življenju, moraš prebrati veliko knjig.” je dejal Roald Dahl, mladinski pisatelj.

In res je tako. Naši učenci še vedno zelo radi berejo. Mogoče manj kot včasih, ko jim prostega časa ni zapolnjevala sodobna tehnologija, a vendar veliko.

Svoje bralne uspehe so dokazali tudi z uspešno opravljeno bralno značko. Učence smo nagradili z obiskom prav posebnega gosta. Našo šolo je namreč v ponedeljek, 20. 5. 2019, obiskal igralec Primož Forte, ki ga mnogi bolj poznamo po vlogi Avguština iz priljubljene nadaljevanke Ena žlahtna štorija. V pogovoru z Manco in Alešem smo izvedeli marsikaj o igralskem poklicu, o snemanju nadaljevanke, o prijateljstvih s soigralci. Zelo prisrčno nam je obrazložil svojo odločitev, zakaj je postal igralec.

Ob koncu ure je učencem svečano podelil pohvale za opravljeno bralno značko.

Pa ne pozabite na branje med počitnicami, učenci!

 

(Skupno 139 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli