Državno tekmovanje v atletiki

V sredo, 5. junija 2019, je v Žalcu potekalo državno prvenstvo v atletiki. Na državno tekmovanje se je zelo težko uvrstiti, saj je atletika dobro zastopana na področnih tekmovanjih in je konkurenca velika.

Iz naše šole si je tekmovanje z odličnim nastopom na področnem tekmovanju v Postojni priboril sedmošolec Urban Zadnik. Na ogled tekmovanja smo povabili tudi drugo-uvrščenega v skoku v daljino iz tekmovanja v Postojni, Iana Črlenca, ki je hkrati Urbanov prijatelj.

Urban se je trudil po svojih najboljših močeh, vendar mu je bolezen, ki jo je prebolel malo nazaj, vzela preveč energije, da bi izboljšal rezultat področnega prvenstva.

Vse čestitke za trud, predvsem pa za uvrstitev na državno tekmovanje.

Povezava do uradnih rezultatov: http://www.timingljubljana.si/

 

Učitelj: Matjaž Kešanski

 

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli