Medgeneracijsko sodelovanje in prireditev Topla dlan

Topla dlan je bil naslov prireditve, ki so jo učenci naše šole z učiteljico Marijo Mršnik pripravili v domu za ostarele v Postojni, 20. 11. 2019. Koliko svetlih iskric je zasvetilo v očeh oskrbovancev, ko so učenci z besedami in instrumenti prikazali svoj nastop. Nič koliko nasmehov in stiskov rok je bilo ta dan podarjenih v jedilnici doma, koliko misli in lepih besed je bilo izrečenih. Ob vsem povedanem in zaigranem sta starejši učenki naše šole stanovalcem doma razdelili še piškote, ki so jih starejši učenci šole spekli pri pouku. Razdelili pa sta jim tudi darilne vrečke z bonboni, ki so jih gubali in porisali mlajši učenci. Res, kako malo je treba, da narišemo sočloveku nasmeh na usta. Želimo si, da bi bilo takšnih in podobnih nasmehov še veliko.

 

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli