Področno tekmovanje v košarki 3 x 3

?

V torek, 14. januarja 2020, so se nekateri učenci naše šole udeležili občinskega tekmovanja v košarki 3 x 3. Tekmovanje je potekalo na Rakeku, kjer se je na področnem turnirju borilo za finale državnega tekmovanja. Nastopilo je kar 27 trojk učencev in 8 trojk učenk različnih šol.

Našo šolo so zastopali naslednji učenci: Urban Zadnik, Ian Črlenec, Blaž Sušelj in Miha Morelj.

Naši učenci so se več kot dobro borili in bili na vseh tekmah v igri za zmago. Na koncu so dosegli dve zmagi in dva poraza, kar je zadostovalo za odlično 12. mesto izmed 27 ekip. Pohvaliti gre vse učence, še posebno pa Urbana Zadnika, ki je bil pravi vodja na igrišču in z veliko zadetki pripomogel k zelo dobri končni uvrstitvi.

Rezultati in končna lestvica so v spodnji datoteki/povezavi:

Rezultati

Vsem učencem čestitamo za borbeno predstavitev naše šole!

učitelj Matjaž Kešanski