Pouk na daljavo tudi decembra

Dragi učenci, spoštovani starši,

v zadnjih tednih je učenje na daljavo postalo del našega vsakdana in nanj smo se že kar nekoliko navadili. Zaradi trenutne epidemiološke situacije bo pouk tudi v tednu od 30. 11. 2020 za vse učence potekal na daljavo.

Pomembno spremenjeni pogoji za učenje imajo dolgoročen vpliv, zato je pristojna ministrica sprejela SKLEP iz katerega izhaja, da je:

1. v tem šolskem letu le eno ocenjevalno obdobje,
  2. v času šolanja na daljavo možno tudi individualno ocenjevanje,
  3. število ocenjevanj zmanjšano.

Dragi učenci, v tem tednu smo izvedli anketo o delu na daljavo. Razumeli in upoštevali bomo vaša sporočila.

Verjamemo, da je obdobje šolanja na daljavo drugačno, da pogrešate svoje sošolce in sošolke, a smo ponosni na vaše sodelovanje, trud in napredek. Priznam, bili smo veseli tudi vaših pohval.

Hvala vsem staršem, ki zmorete podpirati vaše otroke pri učenju in usklajevati tudi službene in družinske obveznosti. Ne pozabite na načrtovane pogovorne ure z razrednikom ali posameznim učiteljem.

Spoštovani, krepite znanje in svoje zdravje, ter ne pozabite uživati čim več v naravi.

Želim vam miren in prijeten uvod v letošnji december.

ravnateljica Neva Brce s kolektivom