Odpiranje šole za prvo triletje

Spoštovani starši, dragi učenci!

Želje so se uresničile in z veseljem vas obveščamo, da bomo od torka, 26. 1. 2021, za vse učence 1., 2. in 3. razreda pouk ponovno izvajali v šolskih prostorih.

Verjamem, da se vsi skupaj  vrnitve v šolo zelo veselimo, zato bomo z upoštevanjem poostrenih higienskih priporočil naredili vse, kar je v naši moči, da bi vsi ostali zdravi.

Pouk, jutranje varstvo in podaljšano bivanje se bodo izvajali v okviru modela C, ki predvideva izvajanje pouka v »mehurčkih«. To pomeni, da se učenci posameznih oddelkov med seboj ne bodo mešali.

V šoli bodo organizirani vsi obroki prehrane. Prijava in odjava prehrane pa bo potekala na ustaljen način.
Šolski prevozi bodo od torka, 26. 1. 2021, organizirani po ustaljenem voznem redu zjutraj, popoldne pa samo ob 12.30 v vse smeri.

Prosimo vas, da v šolo prihajajo le zdravi učenci.
 Ker se bodo prostori v šoli pogosto prezračevali, priporočamo, da imajo učenci s seboj dodatna topla oblačila.
Vse ostale podrobnosti glede vračanja in organizacije pouka, boste izvedeli s strani razredničark.
Za učence od 4. do 9. razreda se bo pouk še vedno izvajal na daljavo.

V prepričanju, da bo ponovnemu vračanju učencev prve triade kmalu sledilo tudi vračanje preostalih učencev, vas vse lepo pozdravljamo.

Vsem želimo uspešno delo in vse dobro.

ravnateljica Neva Brce s sodelavci

Priloga: