Skoči na glavno vsebino
 

Predstavili smo se na Tednu vseživljenskega učenja

V okviru projekta “Prihodnost kamnoseštva je v novih tehnologijah, povezovanju in promociji poklica” smo na stojnici v Postojni predstavili delovanje kamnoseške dejavnosti na naši šoli. Prikazali smo predstavitev poklica kamnosek ter obisk proizvodnje v podjetju Granit Velenik. Na naši stojnici je kot partner v projektu sodelovalo tudi omenjeno podjetje ter Varstveno-delovni center iz Ilirske Bistrice. Predstavitev je potekala v okviru otvoritve Tedna vseživljenskega učenja. Obiskovalci so si lahko ogledali fotografije poteka našega krožka Kamnoseštvo. Prinesli smo tudi nekaj prvih izdelkov in orodje, ki ga uporabljamo. Z veseljem pa smo spremljali tudi delavnici spoznavanja užitnih in strupenih rastlin, ki rastejo okoli nas. Za lačne želodčke pa je poskrbel Tibor Rep – Rep Eat, ki nas je navdušil nad okusnimi zelenjavnimi prigrizki.

 

 

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost