Še en nov začetek!

Začelo se je novo šolsko leto in na naši šoli je bilo med prvošolce sprejetih petnajst sončkov, ki so v jutranjem dežju skupaj s starši prinašali svetlobo. Pikapolonice, ki so jih dobili za dobrodošlico, naj bi jim prinašale srečo tudi v teh nepredvidljivih časih novega virusa. Poleg pozdravov razredničarke, ravnateljice, župana in g. Ernesta Margona, ki skrbi za preventivo v cestnem prometu, je pozdravil vse prisotne še šestošolec Ian z igranjem na violino. Učiteljica Marija pa je prvošolčkom prebrala zanimivo pravljico, ki so jo sestavili njeni lanski drugošolci in jo oblikovali v njihovo skupno  knjigo z naslovom Stari mlin in reka. Seveda pa nista na ta praznični dan manjkala tudi sladka torta in fotografiranje.

Srečno, dragi prvošolci in starši!

 

 

(Skupno 360 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli