Tekmovanje v znanju angleškega jezika

V ponedeljek, 29. 3. 2021 se je na šoli odvilo tekmovanje v znanju angleškega jezika za 9. razred. Udeležili so se ga naslednji učenci: Tajda Dolgan, Tatjana Gojić, Miha Morelj, Žana Polh in Lara Psener.

Zaradi trenutne epidemiološke situacije v državi je bil spremenjen tudi način tekmovanja – ukinjeno je področno tekmovanje, zato se učenci  lahko uvrstijo naravnost na državno tekmovanje. Žal se nikomur od petih tekmovalcev ni uspelo uvrstiti nanj.

Učenki Lara in Žana pa sta na šolski ravni tekmovanja osvojili bronasto priznanje, za kar jim iskreno čestitamo.

Vse pohvale pa tudi ostalim sodelujočim, saj ste pokazali veliko znanja. Ponosni smo na vas.

(Vir slike: https://www.itepexam.com/wp-content/uploads/2021/01/English-Grammar.jpg)

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost