ŠD – pohod in športne igre

V sredo, 23. junija 2021 smo za učence od 5. do 8. razreda organizirali športni dan. Ker je bil pred nami zelo topel dan, smo sklenili, da bomo odšli na krajši pohod, ostali del športnega dne pa organizirali v telovadnici v obliki športnih iger.

Tako smo zjutraj odšli proti bližnjemu hribu Gradišču. Tam smo odšli na stran Vremske doline in prišli na Staro Sušico. Od tam smo krenili proti šoli, kjer smo pomalicali šolsko malico ter se pripravili za športne igre. Po igri »med 4 ognji« so se učenci pomerili v igranju odbojke, nogometa in dvoranskega hokeja, ki se pravilno imenuje »floorball«. Učenci so se trudili in najboljša ekipa je tudi prejela majhno pozornost za uspešno tekmovanje.

Učitelj: Matjaž Kešanski

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost