Dobrodošli, prvošolci!

Danes smo na naši šoli pozdravili devet prvošolcev. Prvič so prestopili šolski prag v spremstvu svojih staršev.

Najprej so jim drugošolci zaželeli dobrodošlico s pesmijo Kot sonček sem. S spodbudnimi besedami so jih na šolsko pot pospremili gospa ravnateljica, gospod župan in predstavniki, ki skrbijo, da bo naša pot v šolo in domov čim bolj varna. V lutkovni predstavi sta se prvošolcem predstavila tudi Lili in Bine, ki jih bosta spremljala skozi celotno šolsko leto.

Prvošolcem želimo prijeten začetek šolskega leta. Naj bo šolsko leto popisano z lepimi in nepozabnimi trenutki.

V novo šolsko leto so danes pogumno vstopili tudi ostali učenci naše šole. Lepo jih je bilo spet videti!

 

(Skupno 265 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost