PEŠBUS bo “vozil” v tednu mobilnosti 2021

Na šoli letos ponovno poteka PEŠBUS, ki spodbuja otroke k prihodu v šolo peš ob spremstvu odrasle osebe. Otroke bodo na poti spremljali prijavljeni starši, predstavniki Občine Pivka ter zaposleni z OŠ Košana.

Letos bo potekal v tednu mobilnosti: od 16. – 22. septembra 2021.

Zaradi interesa staršev in učencev bo Pešbus “vozil” tudi v četrtek, 23. 9. in v petek, 24. 9. 2021, ob dogovoru pa morda tudi naprej.

Postajališča bodo označena z oznako. Na njej bo zapisana ura odhoda.

Naš PEŠBUS bo potekal po dveh progah:

  • RUMENAPROGA:

  • ZELENA PROGA:

Srečno in varno na poti!

Sabina Jejčič Turk, koordinatorica

“Podporo in materiale za izvedbo Pešbusa in Bicivlaka nudi IPoP – Inštitut za politike prostora v okviru programa Aktivno v šolo, ki ga sofinancira Ministrstvo za zdravje RS in je del prizadevanj Dober tek Slovenija za več gibanja in bolj zdravo prehrano.”

 

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost