Samotestiranje na OŠ Košana

Situacija na šoli glede okužb je zelo zaskrbljujoča. Trenutno imamo v karanteni tri oddelke šole in eno skupino v vrtcu. Okužba se zelo širi tudi med med učenci, kot tudi med zaposlenimi, tako da imamo potrjenih sedem okužb med zaposlenimi.
Pouk na šoli poteka brez večjih težav, tudi pri izobraževanju na daljavo za učence v karanteni in izolaciji pouk poteka nemoteno. Zahvala za to gre tudi prizadevnosti zaposlenih, ki kljub bolezni opravljajo svoje obveznosti.
Sem pa vse te dni imela veliko klicev staršev, kateri se večinoma strinjajo s samotestiranjem.
Tudi s prejemom soglasij ni bilo težav.
Danes je na šoli potekalo samotestiranje. Učenci so izkazali veliko samostojnost pri samotestiranju.
Vsa zahvala za pozitiven odnos in razumevanje staršev, ter za podporo in zaupanje.
Vse otrokom in sodelavcem pa želim čimprejšnje okrevanje,
Neva Brce, ravnateljica in zaposleni
(Skupno 253 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost