Model BC2 – cela šola preide na izobraževanje na daljavo

Vir: https://cdn2.cloudpro.co.uk/sites/cloudprod7/files/2020/06/shutterstock_laptop_as_ebook_reader_source_of_knowledge.jpg

Spoštovani starši!

Kot ste zadnje dni obveščeni, imamo vse razrede na razredni stopnji v karanteni. Okužbe se zelo širijo znotraj družin, tudi na predmetni stopnji, ter pri zaposlenih.

Po pogovorih z NIJZ-jem in Ministrstvom za šolstvo, ter Civilno zaščito prehajamo z jutrišnjim dnem 19. 11. 2021, na OŠ Košana na pouk po Modelu BC2 – to pomeni, da cela šola preide na izobraževanje na daljavo, vključno še 26. 11. 2021. V vseh teh dneh bomo poskrbeli, da v celoti razkužimo šolo.

Sklep o izobraževanju na daljavo, na podlagi katerega je mogoča tudi izvedba modela BC2, nam je izdala tudi ministrica za šolstvo.

Prosimo vas, da dnevno sporočate razrednikom število okuženih otrok. V kolikor potrebujete topli obrok – kosilo, ga lahko prevzamete pri zunanjih vratih kuhinje po 12.00 uri. Prijave sprejemamo na mail: prehrana@os-kosana.si že danes in vse naslednje dni.