Predaja ključa 2022

V ponedeljek, 13. 6. 2022, smo se  učenci 9. r. poslovili od osmošolcev s tradicionalno predajo ključa. Tako osmošolci kot tudi devetošolci so se pomerili v različnih igrah, kjer smeha zagotovo ni manjkalo. Brez bitke z vodnimi baloni pa se predaja ključa nikoli ne konča, saj prinaša obilico zabave, tako za udeležence, kot tudi za gledalce.

Devetošolci so tako uspešno prestali test zrelosti za vstop v srednjo šolo, so pa tudi osmošolci s svojim znanjem in spretnostjo pridobili poseben  ključ, ki zapira vrata 8. r. Devetošolci pa jih bomo še dva dni skrbno opazovali in jih proglasili za najstarejše učence šole. Devetošolci verjamejo, da bodo s svojim vzornim vedenjem vzgled mnogim mlajšim učencem naše šole.

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost