Občinsko tekmovanje v malem nogometu

V sredo, 7. decembra 2022, so nekateri učenci naše šole odigrali tekmo v malem nogometu v Pivki. Tekma je štela za občinsko tekmovanje v malem nogometu, zmagovalec se je uvrstil naprej na polfinale področnega tekmovanja.

Učenci so se borili po najboljših močeh, vendar so že po nekaj minutah igre zaostajali za dva zadetka. Do polčasa so imeli nekaj pol-priložnosti, vendar brez kakšnega nevarnega strela na gol, na drugi strani pa so prejeli še dva zadetka.

Drugi polčas smo gledali igro z več priložnosti na obeh straneh. Naši učenci so bili nekajkrat zelo blizu zadetka, vendar so bili premalo natančni v zaključkih. Učenci iz OŠ Pivka so zadeli še štiri gole v drugem polčasu, naši pa so tik pred koncem zadeli častni zadetek, ki ga je dosegel devetošolec Stefan S.

Učenci, ki so zastopali našo šolo so: Urban L., Mark T., Mihael I. T., Žan Ž., Jernej Š., Luka Š., Miha S. ter Stefan S.

Učencem čestitamo za borbenost do konca tekme, učencem iz OŠ Pivka pa želimo veliko sreče v nadaljnjem tekmovanju.

 

učitelj Matjaž Kešanski

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost