Skoči na glavno vsebino

Botra Jesen na obisku v vrtcu

V ponedeljek, 23. 9., je otroke v skupini medvedkov in pikapolonic čakalo posebno pismo. Botra Jesen je obe skupini povabila na jesensko obarvane naloge v naravi.

Medvedki in pikapolonice smo za začetek nekaj nalog rešili skupaj, potem pa smo se na križišču odpravili vsak svojo pot; medvedki po oranžno označeni poti, pikapolonice pa po rdeči poti. Na koncu nas je čakala skupna najzahtevnejša naloga- iskanje skritega zaklada. Košaro z jesenskimi dobrotami je botra Jesen skrbno skrila, zato smo jo morali celo poklicali za namig, da smo skrito presenečenje našli. Kot se za ta letni čas spodobi, smo jabolka, hruške, grozdje in slive hitro pojedli. Ker smo vse naloge uspešno rešili, nam je botra Jesen poslala bleščeče jesenske kamenčke.

Veselimo se novih jesenskih dogodivščin!

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost