Skoči na glavno vsebino

Obisk delavnic na Škofijski gimnaziji v Ljubljani

V sredo, 30. 10. 2013, so se štirje učenci udeležili delavnic na Škofijski gimnaziji v Ljubljani. Obisk je potekal v okviru projekta Dvig socialnega in kulturnega kapitala.

V Ljubljano smo odšli z vlakom, kjer smo se pridružili skupini učenk z OŠ Dragotina Ketteja iz Ilirske Bistrice. V dopoldanskem času so se udeležili delavnice o Rusiji in ruskem jeziku. Spoznali so nekaj zanimivosti o tej državi in se naučili kar nekaj besed in fraz v ruščini. Po obilnem kosilu, ki smo ga pojedli na gimnaziji, je sledil obisk delavnice o Slovencih v zamejstvu. Pred odhodom na vlak smo obiskali še središče prestolnice in srečno prispeli domov.

Fotografije si lahko ogledate na POVEZAVI.

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost