Skoči na glavno vsebino
 

Obisk delavnic na Škofijski gimnaziji v Ljubljani

V sredo, 30. 10. 2013, so se štirje učenci udeležili delavnic na Škofijski gimnaziji v Ljubljani. Obisk je potekal v okviru projekta Dvig socialnega in kulturnega kapitala.

V Ljubljano smo odšli z vlakom, kjer smo se pridružili skupini učenk z OŠ Dragotina Ketteja iz Ilirske Bistrice. V dopoldanskem času so se udeležili delavnice o Rusiji in ruskem jeziku. Spoznali so nekaj zanimivosti o tej državi in se naučili kar nekaj besed in fraz v ruščini. Po obilnem kosilu, ki smo ga pojedli na gimnaziji, je sledil obisk delavnice o Slovencih v zamejstvu. Pred odhodom na vlak smo obiskali še središče prestolnice in srečno prispeli domov.

Fotografije si lahko ogledate na POVEZAVI.

(Skupno 12 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost