Skoči na glavno vsebino

Spremljanje olimpijskih iger na šoli

Na OŠ Košana smo vneto spremljali naše športnike in športnice v Sočiju. Na platnu smo si ogledali smuk, ki je bil za nas kar zlat, in glasno navijali! Ker nas je zlato tako poneslo, so pri dodatnem pouku iz angleščine sedmošolke in osmošolci izdelovali plakat o olimpijskih igrah v Sočiju.

Plakate so izdelali v okviru evropske skupnosti šol e-twinning, platforme za povezovanje, projektno sodelovanje in izmenjavo izkušenj. Učenci so izdelali plakat o Sočiju, olimpijskih igrah 2014, olimpijskih disciplinah ter seveda o naši šampionki Tini Maze. Na predmetni stopnji so učenci geografije okrasili pano, ki je bil v celoti namenjen olimpijskim igram v Sočiju 2014.
Fotogalerija

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost