Skoči na glavno vsebino

Obisk vrtca iz Trsta

V ponedeljek, 2. 6. 2014, je našo šolo obiskala skupina otrok, staršev in zaposlenih iz vrtca Modri delfin iz Trsta. Pred časom ste nam vsi pomagali zbirati slikanice v slovenskem jeziku za njihov vrtec. V ponedeljek pa so se srečali tudi z našimi otroki.

Obiskovalci so si ogledali prostore šole in vrtca ter se ob prigrizku v jedilnici pogovorili z zaposlenimi. Skupaj smo se sprehodili po okolici šole, otroci pa so uživali na vrtčevskih igralih. Po prijetnem druženju so nadaljevali pot proti Premu, kjer so si ogledali grad in okolico.
Lepo smo se imeli, izmenjali smo veliko izkušenj in navezali pristne stike.
Upajmo, da se bo sodelovanje in povezovanje še nadaljevalo!

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost