Skoči na glavno vsebino

Obeležitev dneva samostojnosti in enotnosti

Delni kulturni dan je potekal 3 šolske ure. Sodelovali so učenci od 5. do 9. razreda. Najprej smo se zbrali v jedilnici, kjer je potekala obeležitev dneva samostojnosti in enotnosti.

Kulturni  program je obsegal naslednje točke: štiri učenke iz 8. in 9. razreda so zapele himno,  na violini jih je spremljala osmošolka Karin, učenci razredne stopnje so predstavili državne simbole, učenci iz GKL so pripravili dramatizacijo Cankarjeve črtice Skodelica kave, sledile so različne plesne točke učencev od 1. do 5. razreda, pevski zbor je zapel dve modernejši pesmi (Bela snežinka in Večja od neba), petošolke so se predstavile s plesno koreografijo (sodobna glasba), petošolec Danijel je zaigral na harmoniko.
Program sta povezovala učenca Tjaž in Ana.

Sledila je še tombola, na kateri so sodelovali učenci razredne in predmetne stopnje. Tombolo sta vodili devetošolki Ana in Sergeja.

Kulturni dan smo zaključili tako, da smo se zbrali po učilnicah in si zaželeli vse dobro v novem letu.

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost