Skoči na glavno vsebino

Nagrade in pohvale kar dežujejo

Na natečaju Zemlja me hrani je prvo mesto za likovno delo dobil drugošolec Luka Šajn, tretje mesto pa učenci s podaljšanega bivanja Zajčki. Pohvalo za likovno delo je dobil še Jaka Debeljak. Likovne umetnije so nastajale pod vzpodbudo učiteljic Cecilije Pavlovič in Mojce Žnidaršič. Tudi za literarna dela so pohvale kar deževale. Drugo mesto si je s svojo zgodbico priboril Miha Sušelj, tretje mesto pa s svojo pesmico Klara Pavzin. Pohvale so si za svoje zapise prislužili še Noemi Sušelj, Jernej Šprohar in Luka Šajn. Pri literarnih delih je učencem z idejami in nasveti pomagala učiteljica Marija Mršnik. To pa je bil res velik nabor priznanj za našo šolo, saj je bil to vseslovenski natečaj. Razstava del in podelitev priznanj učencem bo, 23. aprila ob 18.00 uri v Centru za mlade Domžale (Ljubljanska 58).

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost