Skoči na glavno vsebino

S hrti za hrte

V četrtek, 17. 3. 2016, so učence OŠ Košana obiskali članici Postojnskega društva S hrti za hrte, ki sta nas z zanimivo predstavitvijo seznanili s problematiko hrtov, lovnih psov in tekačev, ki jih po lastniki po »uporabi« zavržejo ali zanemarjajo.

S seboj sta pripeljali kar 4 hrte, ki so jih učenci lepo sprejeli. Druženje je bilo za učence prijetno in zanimivo, saj so izvedeli veliko novega. Na šoli trenutno poteka zbiralna akcija za omenjeno društvo, v kateri lahko sodelujete tudi vi in na takšen način pomagate zapuščenim psom. Društvo zbira stare odeje, brisače, ovratnice, povodce, igrače in hrano. Vabljeni tudi k ogledu njihove spletne strani: http://shrtizahrte.wix.com/shrtizahrte

 

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost