Skoči na glavno vsebino

Nagrada natečaja Uprave republike Slovenije za zaščito in reševanje

V torek, 10. maja so si učenci naše šole ogledali poučno lutkovno igrico, ki so si jo zaslužili kot najbolj dejavna šola na natečaju Ministrstva za obrambo – uprave republike Slovenije za zaščito in reševanje.

Tako si je na regijskem tekmovanju prislužilo nagrade in pohvale za literarne prispevke kar dvanajst učencev prvega in drugega razreda ter ena četrtošolka, ki so ustvarjali pod mentorskim vodstvom učiteljic Marije Mršnik in Cecilije Pavlovič. Kot presenečenje nas je ta dan obiskal tudi reševalni pes ,ki je prikazal kako poišče pogrešano osebo. Tako smo preživeli uro poučno, sproščeno in seveda veselo zlasti tisti, ki so bili za svoj trud nagrajeni.

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost