Skoči na glavno vsebino

Tekmovalni kviz – Obnovljivi energijski viri in učinkovita raba energije

V petek, 27.5.2016, ki velja za svetovni dan sonca, je agencija GOLEA v Novi Gorici organizirala OVE in URE dan, ter ga speljala v obliki tekmovanja. Tako so poskrbeli za energetsko opismenjevanje otrok in odraslih na območju Primorske.

Tekmovalnega kviza se je udeležila tudi Osnovna šola Košana, z ekipo sedmih učencev, kateri so se dva meseca nanj pridno pripravljali, ter tako spoznali učinkovito rabo energije ter obnovljive vire energije.

Učenci iz osnovne šole Košana so na tekmovanju, na katerem je sodelovalo preko 200 otrok iz različnih osnovnih šol primorskih občin,  dosegli odlično drugo mesto. Na rezultat so zelo ponosni. In prav je tako.

Erika Smrekar

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost