Mladi možgančki že “programirajo”

Na naši šoli smo se letos prvič pridružili aktivnostim v okviru Hour Of Code – Ura za kodo.

“Hour Of Code” (ura za kodo) je postalo globalno gibanje, ki se mu je pridružilo 10 milijonov dijakov, učencev in študentov iz več kot 180 držav po svetu.

Vsakdo, kjerkoli, lahko organizira dogodek, ki opominja na pomembnost znanja programiranja. Vaje, naloge in vodiči so na voljo v 45 različnih jezikih. Za učenje ni potrebno imeti nobenega predznanja ali posebnih izkušenj. Primerno za“otroke od 4. do 104. leta starosti” 😉
Poizkusite se lahko tudi v različnih delavnicah – raziskujte na POVEZAVI.
Zagotavljamo vam, da se boste tako vi, kot vaši otroci imeli lepo in se na zabaven način naučili pomembnih znanj ter si pridobili izkušnje.
Naši otroci morajo imeti možnost, da se naučijo osnov računalništva, saj jim bo le tako odprta pot v uspešno prihodnost.