Skoči na glavno vsebino

Vabilo – predstavitev postopka vpisa v 1. razred ter razvojne značilnosti prvošolca

Pozdravljeni!

Vljudno vas vabimo na predstavitev postopka vpisa v 1. razred v šolskem letu 2017/18. Predstavitev bo potekala na OŠ Košana, v učilnici geografije in sicer v četrtek, 09. 02. 2017 ob 16.30.

Predstavitev je namenjena vsem staršem predšolskih otrok, ki imate otroke vpisane v Vrtec Košana, ne glede na to, v katero osnovno šolo jih nameravati vpisati ter otrokom, ki ne obiskujejo vrtca, vendar se septembra vpisujejo v 1. razred Osnovne šole Košana.

Predstavili vam bomo, kako bo potekal vpis v osnovno šolo, kakšen je postopek, če želite vašega otroka vpisati v drugi šolski okoliš ter na kaj dati poudarek pri pripravi otroka na vstop v šolo. V času predstavitve bomo za vase otroke organizirali delavnico, ki jo bo vodila strokovna delavka Špela.

Vljudno vabljeni.

 

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost