Skoči na glavno vsebino

Medobčinski otroški parlament

16. 2.2017 smo se učenke 7. razreda odpravile v Postojno na Osnovno Antona Globočnika, kjer je potekal Medobčinski otroški parlament. Sodelovali smo učenci Osnovne šole Košana, Osnovne šole Prestranek, Osnovne šole Pivka ter obeh postojnskih osnovnih šol. Naslov teme parlamenta je bil Otroci in prihodnost. Na začetku je vsaka šola predstavila svojo predstavitev, po vsaki predstavitvi pa smo se tudi pogovorili. Pogovarjali smo se o tem, kako bi mi pripomogli k boljšemu jutri ter kaj bi spremenili v prihodnosti. Obiskal nas je tudi župan občine Postojna, ki se je pogovoril z nami in nam svetoval. Učenci petih osnovnih šol smo skupaj ugotovili, da smo sami odgovorni za svojo prihodnost.

učenke 7. razreda

POVEZAVA do fotografij na spletni strani OŠ Antona Globočnika

 

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost