Skoči na glavno vsebino

Vabilo na spomladansko tržnico

V ponedeljek, 24. 4. 2017, od 13.15 do 14.15, bomo imeli z učenci podaljšanega bivanja v jedilnici SPOMLADANSKO TRŽNICO. Učenci si bodo med sabo izmenjevali prinesene sadike in semena. Vsak učenec naj od doma prinese doma posajene sadike ali sadike rastlin iz narave ter domača semena (fižol, radič, peteršilj …).

Iskreno vabljeni starši, stari starši, sorodniki in sosedi. Kdor nas bo obiskal, bo v dar dobil sadiko zelenjave. Zagotovo bo odlično uspevala, saj so seme skrbno posejali naši učenci.

Vabljeni na degustacijo namazov, prigrizkov in napitkov. Ponudili vam bomo: ferdinandove štruklje, razpokančke s pehtranom, koprivne biškote, frtaljo z zelišči, pastičo s šparglji, konopljin čaj in še kaj.

Iskrena hvala za sodelovanje in lepo pozdravljeni!

Učiteljice podaljšanega bivanja

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost