Skoči na glavno vsebino
 

Medgeneracijsko branje knjig za Cankarjevo tekmovanje

Za letošnje tekmovanje iz slovenščine, t. i. Cankarjevo tekmovanje, so morali učenci 6. in 7. razreda prebrati knjigi Matilda, avtorja Roalda Dahla, in Velecirkus Argo,  slovenskega pisatelja Ferija Lainščka. Hkrati so tri članice upokojenskega bralnega krožka Beremo skupaj Lidija Pavzin, Nevenka Šelj in Dora Hrvatič velikodušno sprejele idejo, da tudi same preberejo omenjeni knjigi. Nato smo v petek, 24. 11. 2017, izvedli skupno srečanje. Pripravili smo čajanko in se v spontanem vzdušju pogovarjali o prebranih knjigah. Zanimiva je bila medgeneracijska menjava mnenj, vtisov, idej. Skupno pa nam je bilo mnenje, naj domišljija ne pozna meja.

učiteljica Anita Nedeljkovič Andlovic

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost