Skoči na glavno vsebino
 

Starejšim podelili žarek upanja in veselja

Konec novembra je v domu za ostarele v Postojni potekala že tradicionalna  prireditev na kateri je nastopalo osem učencev naše šole pod mentorstvom učiteljice Marije Mršnik. Rdeča nit prireditve je bila pravljica z naslovom Na obisku v domu za ostarele živali, ki so jo lansko leto napisali tretješolci. Seveda pravljica govori o veselju in sreči, ki so jo mlajši podarili starejšim. Prav to je bilo čutiti tudi na našem obisku, saj so marsikateri nasmehi in solzne oči ljudi, ki stanujejo v domu, to  tudi potrdili. Seveda so vzdušje na prireditvi stopnjevale tudi vaške klepetulje s svojima najstnicama. Manjkalo pa ni niti petja, plesa in igranja na harmoniko.  Ob koncu so šolarji razveselili starejše z drobnimi pozornostmi.

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost