Skoči na glavno vsebino

Športni dan – kolesarjenje

?

V četrtek, 11. junija, smo z učenci 9. razreda izvedli športni dan. Ker je bilo še nekaj stvari za urediti glede zaključka šolanja, smo prvi del športnega dneva postorili vse potrebno in se kasneje odpravili na kolesarski izlet.

Odšli smo proti Stari Sušici in se od tam odpravili proti Ravnam. Ustavili smo se pri lipicancih, kjer smo tudi naredili nekaj fotografij. Sledila je pot do Šmihela, kjer smo naredili kratek premor in se dobro odžejali. Naslednja postaja je bil Narin, kjer smo se še enkrat ustavili in spočili.

Ko smo se vračali, nas je pri Stari Sušici zajel dež, ki nas je vse presenetil. Pogumno smo se odpravili do šole, vendar nam kaj dosti suhih stvari nazaj ni uspelo prinesti, a smo se znašli in bili čez nekaj časa že pripravljeni na organizacijo piknika, ki je sledil zatem.

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost