Bronasto priznanje za učence iz OŠ Košana

V četrtek, 23. marca, je v postojnskem Mercator centru potekalo tekmovanje osnovnošolskih skupin – 37. festival Turizmu pomaga lastna glava.

Letošnjega so se prvič udeležili tudi učenci iz Osnovne šole Košana, ki so na stojnici predstavili svojo raziskovalno nalogo z naslovom Pump track Ane Koš in si prislužili bronasto priznanje.

Popoldanske stojnice so poleg naših učencev zasedli še tekmovalci  iz OŠ Prestranek, OŠ Antona Globočnika Postojna, OŠ Toneta Tomšiča Knežak, OŠ Bogomirja Magajne Divača ter OŠ Komen, ki si je s svojo nalogo prislužila zlato priznanje.

Pri pripravi raziskovalne naloge in predstavitvi na stojnici so tako sodelovali: Sara Krebelj, Noemi Sušelj, Lucija Gojić, Klara Pavzin, Žan Žnidaršič, Urban Likar, Ian Avsec ter Klemen Rojc.

S celoletnim delom in pripravo naloge so pridobili mnoge izkušnje in znanja, tako na področju timskega dela, raziskovanja domačega kraja, spoznavanja z zakonodajo in pravilniki, komuniciranjem s predstavniki občine in turističnimi delavci.

Učencem iskreno čestitamo!

Mentorici: