Skoči na glavno vsebino

Gospa z velikim srcem

Vsak trud je enkrat nagrajen. Tudi branje je velika popotnica za življenje slehernega človeka, zato je prav, da starši kot tudi učitelji spodbujamo branje dobrih knjig. V torek, 28. 5. 2024, nas je v šoli obiskala pesnica in pisateljica s Prema ga. Danica Pardo. V šolo je prinesla zvrhano mero veselja, radosti in poguma. Pripovedovala je o svojem revnem otroštvu, mladosti, a večkrat je poudarila, da je pogumno korakala naprej skozi življenje. Njen obisk je bil nagrada vsem učencem, ki so zaključili bralno značko. Ker je v svoji  pesniški zbirki  za otroke izdala tudi ilustracije naših otrok,  jim je podarila svoje knjige in razglednice, prav tako z njihovimi motivi. Tako se ji za tako velikodušno gesto zahvaljujemo. Za zaključek so se učenci posladkali tudi s torto velikanko.
Želimo si, da bi branje vzljubili vsi učenci, saj brez njega ni pravega uspeha! 

 

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost