Skoči na glavno vsebino

Občinsko tekmovanje v kegljanju

V četrtek, 9. januarja 2014, so nekateri učenci 9. razreda nastopili na občinskem tekmovanju v kegljanju v Pivki. Za vse učence je bilo to prvo tovrstno srečanje, zato so pred začetkom tekmovanja na kegljišču dobili informacije o pravilih tekmovanja, ogledali pa so si tudi predstavitev in demonstracijo omenjene igre.

Po začetni kratki predstavitvi so učenci dobili možnost, da se izkažejo. Vsak učenec je imel najprej 10 poskusnih metov. Sledilo je uradno tekmovanje, kjer so učenci podirali keglje najprej na eni progi 30-krat, nato je sledila menjava prog in ponovno 30 metov. Učenci so se z veseljem spoprijeli z zahtevno nalogo in jo tudi uspešno opravili.

Po pridobljeni novi izkušnji so se učenci s pozitivnimi vtisi vrnili domov.

Učitelj: Matjaž Kešanski

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost