Skoči na glavno vsebino

Mmm, iz našega brloga že diši

Pri medvedkih se zadnje čase lotevamo kuharskih podvigov. Nekaj časa nazaj smo nekega jutra ugotovili, da smo vsi malo prehlajeni, zato smo se odločili, da si pripravimo sveže iztisnjen pomarančni sok, ki je poln vitaminov. Ker je kuharicama zmanjkalo pomaranč, smo po njih morali v trgovino.

Vsak si je sam odtisnil kupljeno pomarančo in nastali so odlični sokovi. Kot se spodobi, smo z njimi nazdravili ob kosilu.

Ker nam je »kuharija« všeč, smo na predpustni ponedeljek sklenili, da se lotimo novih kuharskih podvigov. Po receptu s slikovnimi navodili smo si pripravili okusne pustne miške, s katerimi smo se posladkali po kosilu. Komaj čakamo nove kuharske podvige.

Kuharski pozdrav od medvedkov, Vanje in Lare.

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost