Skoči na glavno vsebino

Končni izlet devetošolcev – Gardaland

V petek, 11. 4. 2014, smo se navsezgodaj ob 5h zjutraj odpeljali na zaključni izlet v Gardaland, Verono, Padovo in Vicenzo. Prvi postanek smo imeli uro pred prihodom v Gardaland. Tam smo si privoščili okusno malico, ki nam jo je pripravil učitelj in spili pomarančni sok.

Nato smo nadaljevali pot proti zabaviščnemu parku. Tja smo prispeli ob 10h. Vsi smo bili polni adrenalina in energije in odhiteli proti atrakcijam. Na začetku smo se ogreli z mirnejšimi vlakci, da smo se pripravili na najbolj adrenalinske vlakce smrti. Začeli smo z Raptorjem in Sekvojo. Na Raptor smo odšli 4x, na Sekvojo pa 3x. In končno je prišel na vrsto naš Blue Tornado, na katerega smo odšli 3x. Kasneje smo si ogledali 4D film, in si privoščili kebab. Z našim ogledom Gardalanda smo končali ob 18h in nadaljevali pot proti hotelu. V hotelu smo imeli večerjo. Odpravili smo se proti našim sobam, ampak našega spanja še deleč daleč ni bilo, saj smo bili vsi polni energije. Naslednjo jutri smo se po zajtrku odpravili proti mestu ljubezni – Veroni. Tam smo si ogledali kip Julije in njen balkon, kjer je preživela svoje večere z svojim dragim Romeom. Naš ogled smo nadaljevali proti Vicenzi in se sprehodili po mestu. Po ogledu mesta smo se odpravili v Ikeo, kjer smo pojedli kosilo. Nato smo šli smo na ogled bazilike sv. Antona Padovanskega v Padovi in si ogledali sejem. Na poti proti domu smo se ustavili v bližnjem McDonaldsu. Domov smo se vrnili v poznih večernih urah 😀

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost