Skoči na glavno vsebino

Kmetijski krožek na prireditvi v Izoli

V nedeljo, 1. 6. 2014, je sedem učencev OŠ Košana sodelovalo v Izoli na 5. tradicionalni prireditvi Skupaj vlagamo v zdravje, ki ga organizira Zdravstveni dom Izola ter Zavod za zdravstveno varstvo Koper.
Na stojnici so učenci obiskovalcem postregli z domačim čajem, svežimi sirnimi namazi z okusom drobnjaka, mete in melise, izdelovali so sveže ognjičevo in kostanjevo mazilo, predstavili so predenje volne na dveh kolovratih, blazine, ki so jih sami sešili iz ročno strižene in oprane volne. Poleg tega so na stojnici imeli naravna mila, čajne mešanice, različna olja, tinkture ter medenjake. Učenka Ana je sproščeno stregla tudi tujcem v razumljivi angleščini. Pridni.

Lep pozdrav!

Tamara Urbančič, mentorica kmetijskega krožka

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost