Skoči na glavno vsebino

Poletna šola 2014

Na naši šoli že drugo leto poteka poletna šola. Izvaja se prvi in zadnji teden počitnic, učenci pa so vključeni v mnoge zanimive aktivnosti.
V julijskem delu poletne šoli so učenci spoznavali keramiko in oblikovali glino v Šoli keramike, pod vodstvom Mojce Žnidaršič.

Navdušeno so se učili, plesali in sproščali v Šoli učenja z gibom, učila jih je Mojca Stojkovič (več na: povezava), posneli pa so tudi čisto pravi videoposnetek, oddajo Šteker, pod mentorstvom Irene Kovačević. V oddaji so nastopali udeleženci poletne šole in celo naše učiteljice. Med poletno šolo pa je seveda deloval tudi kmetijski krožek, kjer je učence spodbujala mentorica Tamara Urbančič.

V avgustovskem delu pa učence čaka kmetijski krožek, kuharski tečaj in plavanje na Debelem Rtiču.

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost