Skoči na glavno vsebino

Dobrodelna plesna prireditev “Zaplešimo v jesen!”

V petek, 10. 10. 2014, je na naši šoli potekala dobrodelna plesna prireditev. Nastopile so plesne skupine in posamezniki: Mladinski pevski zbor OŠ Košana, Mažoretke KD Franc Žiberna Povir, Mažoretka Pika Penko, Plesna skupina Srebrna, Plesna skupina ŠD Freia – Pume, Plesna skupina Pike, Plesna skupina učenk OŠ Košana in Folklorna skupina Kraški šopek. Posebna gostja večera je bil pevka Tinkara Kovač.

Program je s svojim prijetnim glasom povezovala gospa Irena Kovačević.
Letošnji dobrodelni koncert je bil namenjen zbiranju sredstev za šolski sklad naše šole. Zbrana sredstva se bo namenilo za pomoč plačila otrokom šole v naravi ter nakup električnega klavirja, ki bo nadomestil starega.

V imenu vseh delavcev šole se je ravnateljica najlepše zahvalila staršem za prispevane domače dobrote, ki so jih obiskovalci prejeli ob prihodu. Manjkala ni niti iskrena zahvala vsem nastopajočim plesnim skupinam in posameznikom ter voditeljici Ireni Kovačević in pevki Tinkari Kovač, ki so izvrstno nastopili in se pri tem odrekli honorarju.

Hkrati pa so bili izpostavljeni tudi sponzorji, ki so na različne načine pomagali pri izvedbi plesnega večera:

Postojnske mesnine d.o.o., Pot k Pivki 2,6230 Postojna
Žito d.d., Šmartinska cesta 154, 1000 Ljubljana
Družinska kmetija Biščak, Buje 5, 6217 Buje
Geaprodukt d.o.o., Dolenjska cesta 244, 100 Ljubljana
Ljubljanske mlekarne d.d., Tolstojeva ulica 63, 1000 Ljubljana
Osnovna šola Pivka, Prečna ulica 2, 6257 Pivka
Mercator d.d., Dunajska cesta 107, 1000 Ljubljana
Osnovna šola Knežak, Knežak 147 a, 6253 Knežak
Česnik Janez s.p., Zagorje 8, 6257 Pivka
Mladinski center Postojna, Vilharjeva ulica 14, 6230 Postojna
Prostovoljno gasilsko društvo Košana
Jože Morel s. p., Dolnja Košana
Trgovina in knjigarna Sponkca, Peter Ženko s. p., Kolodvorska cesta 7, Pivka
Kmetijski krožek OŠ Košana
Med prireditvijo je bila v telovadnici pripravljena tudi razstava 20 najboljših fotografij natečaja “Ledena ujma ali ledena lepota”, ki je bil organiziran s strani Mladinskega centra Postojna. Razstava bo do konca oktobra krasila stene naših šolskih prostorov. Veseli smo, da je med izbranimi fotografijami tudi izdelek naše učiteljice Cecilije Pavlovič.

Še enkrat iskrena hvala vsem za prispevek!

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost