Skoči na glavno vsebino

Prireditev ob občinskem prazniku

Na prireditvi ob občinskem prazniku sta v petek, 8. 5. 2015 nastopili tudi vaški klepetulji Manca in Neli, ki sta se v domačem narečju najprej malo polementali, nato pa sta ju spomini popeljali v čas 2. svetovne vojne in na osvoboditev, saj prav to leto praznujemo sedemdeseto obletnico konca 2. svetovne vojne.

Da je bilo zadovoljstvo poslušalcev ob njunem nastopu res veliko, je pokazal tudi velik aplavz in nasmeški, ki so bili podeljeni ob igri tega skeča, ki ga je na humoren način napisala učiteljica Marija Mršnik. Tudi sami petošolki sta bili nad nastopom zadovoljni in presrečni, saj so pohvale mimoidočih kar deževale.

Več na občinski spletni strani: POVEZAVA
Foto: Simon Avsec

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost