Skoči na glavno vsebino

Kulturni dan – Koper

V torek, 26. januarja 2016, je bil za učence od 6. do 9. razreda organiziran dan dejavnosti – kulturni dan. Odpeljali smo se v Koper, kjer smo si v mestnem gledališču ogledali predstavo z naslovom Butalci.

Učence je navdušila dobra igra igralcev. Zlasti pa zanimivi in enkratni efekti, s katerimi so poudarili različne komične zaplete in razplete. Vtis so napravili tudi s tem, da so izredno domiselno uporabili različne rekvizite. Po obisku gledališča smo se na kratko sprehodili skozi mestno jedro glavnega obalnega mesta. Sledil je obisk Luke Koper, ki leži na dobrih 17 kvadratnih kilometrih. Dogajanje smo opazovali z avtobusa, ob tem pa nam je še vodič povedal veliko zanimivosti in podrobnosti o tem podjetju. Skratka spoznali smo, kako poteka tovorni pomorski promet.

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost