Skoči na glavno vsebino
 

Področno tekmovanje iz znanja zgodovine

V torek, 2. 2. 2016, je naša šola gostila področno tekmovanje iz znanja zgodovine. Na našo šolo so prišli navdušeni mladi zgodovinarji 8. in 9. razredov obalnih osnovnih šol, Postojne, Pivke, Prestranka, ilirskobistriške občine ter Krasa.

Uvodni pozdrav je učencem in učiteljem namenila ravnateljica Neva Brce, sledil pa je zabaven kulturni program naših učenk ter narodna pesem na harmoniki. Zadnja navodila pred tekmovanjem ter nekaj spodbudnih besed je povedal še naš učitelj zgodovine Jožko Udovič.
Sledilo je tekmovanje, po katerem so si tekmovalci ogledali Park vojaške zgodovine. Vodstvu parka se iskreno zahvaljujemo za gostoljubje in brezplačno vstopnino in vodenje.
Medtem so učitelji popravljali teste. Nekaj rezultatov je bilo zelo dobrih, celo izjemnih, a so podatki zaenkrat še neuradni. Uradni bodo objavljeni v kratkem.

 

(Skupno 164 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost