Skoči na glavno vsebino

Simbioza giba 2016

?

Tudi letos smo na naši šoli organizirali uro športa v okviru projekta »Simbioza giba«, ki je s svojim geslom »Gibanje je življenje in življenje je gibanje« potekal med 10. in 16. oktobrom ter povezoval Slovenijo. Na uri športa so se učenci družili s starimi starši peto- in sedmošolcev, ki smo jih povabili medse.

Za začetek našega druženja smo se ogreli s hojo in tekom. Zatem smo z gimnastičnimi vajami dodatno pripravili naše telo za sledeče igre. Učenci in stari starši so imeli v nadaljevanju na voljo tri športne igre. Porazdelili so se na badminton, namizni tenis ter malo odbojko. Vzdušje je bilo sproščeno, vendar dovolj resno in aktivno, da je bilo potrebno narediti kratek odmor, ki smo ga popestrili s toplim čajem, ki nam ga je pripravila naša šolska kuharica. Po odmoru smo se pomerili še v igri med štirimi ognji ter si na koncu zaželeli vse dobro.

Upamo, da se bomo tudi v prihodnje srečevali in zabavali na podoben način.

Učitelj: Matjaž Kešanski

 

(Skupno 139 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost