Skoči na glavno vsebino

Roditeljski sestanek s Cvetom Kokaljem

?????????????

Na OŠ Košana smo 10. 4. 2017 imeli kar dva roditeljska sestanka. Na prvem so se starši šestošolcev in devetošolcev seznanili s potekom Nacionalnih preizkusov znanja v tem šolskem letu, na drugem, ki je bil namenjen vsem staršem naše šole in vrtca, pa smo se pogovarjali o odgovornosti. Učitelji in starši smo skupaj z gostom, kriminalistom Cvetom Kokaljem, ki se ukvarja s preventivno dejavnostjo na šolah, poskušali definirati odgovornost ter razkriti najpogostejše napake, ki jih počnemo, ko poskušamo otroke vzgojiti k odgovornosti. Pri tem smo morali biti aktivni, sodelovati in skupaj priti do temeljnih zaključkov. Udeleženci smo ozavestili pomen odgovornosti pri sebi ter začeli razmišljati o tem ali jo ustrezno prenašamo na mlajše generacije, kar je prvi korak na poti do sveta, v katerem bi vsak od nas sprejel odgovornost za lastna dejanja.

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost