Skoči na glavno vsebino

Pastirska hiška za našo šolo – delavnica suhozid

Dragi otroci in starši!

Na naši šoli smo se odločili, da ob zaključku šolskega leta, združimo prijetno s koristnim, zato vas v torek, 20. 6. 2017 vabimo na delavnico suhozidne izdelave pastirske hišice. Hišico bomo skupaj zgradili za šolo, namenjena pa bo našim otrokom. Delovno druženje se bo začelo z ogledom dokumentarnega filma ob 8:30, nato pa nadaljevalo z gradnjo pastirske hišice. Zavedamo se, da imate službene obveznosti, zato se nam boste lahko pridružili kadarkoli, gradnja bo namreč potekala cel dan oziroma do izgradnje. Ob gradnji nas bo spremljal in vodil gospod Boris Čok.

Zato, da zgradimo čim večjo hišico, tako, v kateri se bodo lahko otroci skrivali, pa potrebujemo tudi čim več materiala. V ta namen vas prosimo, da morebitno kamenje, ki ga imate in ga ne potrebujete, do torka pripeljete za šolo in ga tam odložite. Saj poznate rek: »Kamen na kamen – palača«. Tudi mi si želimo, da bi leto zaključili v prijetnem vzdušju z vsemi vami, hkrati pa našim otrokom postavili palačo.

V upanju na čim večjo udeležbo našega zaključnega dogodka vas lepo pozdravljamo,

kolektiv OŠ Košana

 POVEZAVA

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost